• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • ZBC

wkrótce...

30 lat wolnych wyborów

Drodzy Czytelnicy, Mieszkańcy Dębna zapraszamy do obejrzenia wystawy w związku z 30. rocznicą częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r. i udziału w głosowaniu na listę postaw patriotycznych i obywatelskich.

czytaj więcej

PROJEKT "MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK"

Jest to pilotażowy projekt dla trzylatków realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy trzylatek....

czytaj więcej

już za nami

Narodowe Czytanie 2018

 

 

 

 

8 września br. mieszkańcy Dębna wzięli udział w VII edycji Narodowego Czytania. Tym razem lekturą było „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego......

czytaj więcej

-BIBLIOTECZNI ODKRYWCY- ZAJĘCIA WAKACYJNE W ODDZIALE DZIECIĘCYM - 2018r.

   Lato jest ulubioną porą roku naszych najmłodszych czytelników i to nie bez przyczyny. Piękna słoneczna pogoda, wycieczki, zabawa i brak obowiązków szkolnych. Biblioteka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci po raz kolejny organizowała zajęcia wakacyjne w oddziale dziecięcym. Atrakcji było co nie miara. Przez trzy tygodnie lipca dzieci przemieniły się w podróżników i odkrywców bibliotecznych. Wspólnie wyruszyliśmy naprzeciw przygodzie niczym w wehikule czasu..

czytaj więcej

Pojedynek Wieszczów

   Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział w Dębnie oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Dębnie zapraszają na "Pojedynek Wieszczów", który odbędzie się 27 czerwca 2018r. godz. 17:00 (Wstęp wolny). Spotaknie odbędzie się w Bibliotece w Dębnie.

czytaj więcej

"W Dębnie nic sie nie marnuje..." - wyniki konkursu

   Z przyjemnością informujemy, że Konkurs Ekologiczny pt. „W Dębnie nic się nie marnuje..." zorganizowany w ramach Projektu „Eko w działaniu”, którego organizatorami jest Celowy Związek Gmin CZG-12 oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Dobrowolskiego w Dębnie został rozstrzygnięty.

czytaj więcej