Zapraszamy !!!

„Dębno okiem obiektywu”

W dniu 14 października 2011 r. w siedzibie Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, skierowanego do młodych fotografików pt. „Dębno okiem obiektywu”. Zaproszenie na finał konkursu, przyjął m.in. Jarosław Ostry Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Dębnie, sponsorzy oraz uczestnicy w towarzystwie bliskich osób im towarzyszących. Z nadesłanych 25 fotografii, przedstawionych przez 12 uczestników, wyłoniono następujące prace zwycięskie:

Miejsce IMateusz Obielak, uczeń Gimnazjum Publicznego w Dębnie za pracę pt. „Stary dąb”, który
w nagrodę otrzymał aparat fotograficzny marki SONY, ufundowany przez bibliotekę.

Miejsce IIMilena Palkaj, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dębnie, za pracę pt. „Tajemniczy most”, która za swoją pracę wygrała profesjonalną sesję fotograficzną, ufundowaną przez FotoStudio MG Surlas.(Stylizację fryzury do sesji ufundował salon fryzjerski „U Wojtka”– Wojciech Sufisz).

Miejsce III-Zuzanna Walencik, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, za pracę pt. „Dębno
w moich oczach…”
, zdobywając tym samym MP4 Creative, ufundowaną przez bibliotekę.

Wyróżnienia nagrodzone pozycjami książkowymi
o fotografii, zdobyli:

Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe i podobnie jak wszyscy, pamiątkowe dyplomy.

Aby zobaczyć pozostałe prace proszę kliknąć -  tutaj

Zapraszamy do galeri zdjęć z przebiegu uroczystość - tutaj