Zapraszamy !!!

Autor powieści ,,z dreszczykiem” Mariusz Czubaj w dębnowskiej bibliotece

6 czerwca br.  w dębnowskiej książnicy pisarz powieści kryminalnych Mariusz Czubaj promował swoją twórczość zyskując zainteresowanie czytelników i ich chęć do czytania. Autor na co dzień jest profesorem antropologii kultury w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, prowadzi także badania dotyczące antropologii sportu. Razem z wrocławianinem Markiem Krajewskim napisał książki Aleja Samobójców i Róże Cmentarne. Oprócz tego jest autorem książek: „21:37”, „Kołysanka dla mordercy”, „Zanim znowu zabiję”.

Mariusz Czubaj podczas spotkania mówił nie tylko o kulisach powstawania kolejnych powieści ale także o swoich zainteresowaniach i pasjach m in. o karate tradycyjnym. Zdradził czytelnikom także swoje plany literackie na przyszłość.

Karolina Sielicka

Galeria zdjęć - klik