Świąteczny kiermasz rękodzieł wielkanocnych

Biblioteka Publiczna MiG w Dębnie im. A. Dobrowolskiego w okresie od 06.04 do 10.04.2017 r. była organizatorem wystawy świątecznej rękodzieł wielkanocnych, w której prezentowane byłe prace dębnowskich rękodzielników. Wystawa wpisała się już w kalendarz imprez kulturalnych i rokrocznie gromadzi mieszkańców Dębna, którzy mają okazję obejrzenia i zakupu unikatowych ozdób świątecznych i podarunków.

Świąteczny kiermasz rękodzieł wielkanocnych

Swoje dzieła tym razem zaprezentowali:  Jolanta Biała - wyszywane ozdoby wielkanocne, ręcznie wykonana biżuteria,  Anatol Wierzchowski - palmy wielkanocne,  kartki świąteczne, Zofia Szczygieł - palmy wielkanocne, ozdoby ręcznie szydełkowane, serwetki, chusteczki, Emilia Podwójna - wyszywane ręcznie kartki haftowane, palmy, jajka, Halina Sawulak -  wykonane ręcznie kurczaczki, jajeczka,  Bogusława Sługocka – prace z  ceramiki, Bożena Stefanowicz - koszyczki z wikliny oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, które już po raz kolejny prezentowały swoje wyjątkowe prace wykonane w 6 pracowniach pod okiem swoich wychowawców.

Wszystkie ozdoby wielkanocne zachwycały oczy wszystkich zwiedzających, wprowadzając zgromadzonych gości w  świąteczny nastrój.

Tekst Karolina Sielicka

>> Galeria Zdjęć <<