Z wielką radością informujemy że nasza biblioteka została laureatem konkursu "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM"!

Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska. Celem naszego projektu "Dwa światy?" - od juniora do seniora jest integracja międzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doświadczeń, poglądów i pasji. Projekt będzie realizowany w oddziale dziecięcym gdzie sprawimy że przestrzeń stanie się bardziej funkcjonalna i prorodzinna. Stworzymy kącik czytelniczy, gdzie rodzice, dziadkowie będą mogli poczytać dzieciom, pograć w gry planszowe, odpocząć i przyjemnie spędzić czas.

Zmieniamy się dla Was!