Kolejne spotkanie w bibliotece z grupą osób należących do Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) przypadł na dzień 23 stycznia. Omawialiśmy dwa tytuły książek „Anioł w kapeluszu” Moniki Szwaji, która promuje dobro i życzliwość do ludzi oraz przypomina co w życiu jest ważne. Drugi tytuł książki to „Sophia Loren” Silvana Giacabiniego. Jest najnowszą i najbardziej aktualną biografią o pięknej i zmysłowej aktorce, dwukrotnej laureatce Oscara. Pod egidą DKK miłośniczki książek w serdecznej atmosferze prowadzili swobodne rozmowy o literaurze.