29 stycznia w dębnowskiej bibliotece miało miejsce niecodzienne wydarzenie. W tym dniu gościliśmy mieszkanki Domu Pomocy Społecznej z Kamienia Wielkiego, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z Dębna oraz czytelniczki z Dyskusyjnych Klubów Książki działających przy bibliotece. Powodem spotkania była promocja projektu pt. Nierówni potrzebują siebie, realizowanego przez DPS w Kamieniu Wielkim oraz twórczości pani Danuty Dzikowicz – mieszkanki tego domu. Wydany tomik pt. „Taka moja miłość – wiersze” prezentuje 17 utworów. Są to piękne, delikatne i bardzo uczuciowe wiersze mówiące głównie o miłości i tęsknocie za nią. W przygotowanej etiudzie słowno-muzycznej przygotowanej przez terapeutki i mieszkanki Domu Pomocy Społecznej zaprezentowane zostały cztery utwory pt. Poszłabym za Tobą, Nad rzeką, Uczyła mnie moja miłość, Daruj mi. Na zakończenie spotkania wiersz pod tytułem Wiosna przeczytał uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej z Dębna. Prezentowany film promujący projekt oraz przeczytane wiersze dostarczyły zebranym wiele emocji i pozytywnych wrażeń.