W bibliotece dnia 11 lutego odbyło się kolejne spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dębna. Celem spotkania 12 osobowej grupy było słuchanie czytanej książki przez bibliotekarkę. W tym dniu rozpoczęliśmy czytanie książkę pt. „Trucicielka” Erica Emmanuela Schmitta. Jest to zbiór czterech wyjątkowych opowiadań. Dzisiejsze opowiadanie pt. „Powrót” przedstawiało nam marynarza, któremu tragiczna wiadomość uświadomiła, że straconych lat nie da się odrobić. Autor w swoich opowiadaniach odsłania mechanizm obsesji – pokazuje, jak łatwo jedna myśl może zatruć życie człowieka. Opowiadanie podobało się słuchaczom, które będziemy kontynuować przy kolejnym spotkaniu.