W ostatnim tygodniu miesiąca odbyły się w bibliotece dwa spotkania z grupą osób z Warsztatów Terapii Zajęciowej. 25 marca zakończyliśmy czytać opowiadanie pt „Koncert pamięci anioła” Erica Emanuela Schmidta. W tle treści pojawia się postać Św. Rity, opiekunki bohaterów oraz patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Opowiadanie kończy się tragicznie jednak warto po nie sięgnąć.

Natomiast we wtorek 26 marca kontynuowaliśmy czytanie książki „Dwie miłości” Marii Nurowskiej. Słuchaczkami były panie z Domu Pomocy Społecznej z Kamienia Wielkiego. „Dwie miłości”, ostatni tom cyklu powieściowego to poruszający portret ludzi zmuszonych przez los do ciągłej walki o siebie, swoich najbliższych i swój kraj.