Drukuj DWA ÅšWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie IV

Czwarte spotkanie w zwiÄ…zku z projektem "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM" którego nasza biblioteka jest laureatem! Spotkanie to przebiegaÅ‚o pod hasÅ‚em BIÅ»UTERIA / MODA. Podczas tych zajęć rozmawialiÅ›my o biżuterii kiedyÅ› i dziÅ›, co byÅ‚o modne i co siÄ™ nosiÅ‚o. ByÅ‚a też część warsztatowa poprowadzona przez PaniÄ… JoannÄ™, podczas której uczyliÅ›my siÄ™ wykonywać biżuteriÄ™ i różne sploty. ByÅ‚y to niesamowicie atrakcyjne zajÄ™cia! "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM". A co zmieniamy? Zmieniamy spojrzenie najmÅ‚odszych ma Å›wiat, w którym żyjÄ…, odkrywamy czym różni siÄ™ ich dzieciÅ„stwo od dzieciÅ„stwa ich rodziców/dziadków. Celem naszego projektu "Dwa Å›wiaty?" - od juniora do seniora jest integracja miÄ™dzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doÅ›wiadczeÅ„, poglÄ…dów i pasji. Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska.

>>Zapraszamy do Galerii Zdjęć<<