Drukuj LITERACKIE WARSZTATY TETRALNE - 18.11.2019

18.11.2019 r. w BPMiG DÄ™bno odbyÅ‚y siÄ™ LITERACKIE WARSZTATY TETRALNE w ramach projektu „Teatralna podróż  po literaturze” realizowanego  przez KsiążnicÄ™ PomorskÄ… w Szczecinie. ZajÄ™cia poprowadziÅ‚a p. Maria DÄ…browska – aktorka Teatru WspóÅ‚czesnego w Szczecinie, w spotkaniu wzięło udziaÅ‚ szkolne koÅ‚o teatralne z SP nr 3.

MÅ‚odzi aktorzy uczyli siÄ™ jak za pomocÄ… gestu przekazać widzÄ… swoje emocje, jak wspóÅ‚pracować z innymi aktorami na scenie, jak przeÅ‚amywać swojÄ… wstydliwość, jak należy pracować nad sobÄ…, swoim ciaÅ‚em i gÅ‚osem. W trakcie warsztatów po wysÅ‚uchaniu fragmentów książki „Pasztety do boju” autorstwa Clementine Beauvais mÅ‚odzi aktorzy w trzyosobowych grupkach przedstawiali wspólnie wymyÅ›lone zakoÅ„czenie. W trakcie inscenizacji scenek można byÅ‚o zaobserwować jak ogromnÄ… rolÄ™ odgrywa wyobraźnia w pracy aktora.

>>Zapraszamy do Galerii Zdjęć<<