Drukuj Tydzień Bibliotek

DÄ™bno, dn. 17.04.2008r.

Biblioteka Publiczna MiG w Dębnie

zaprasza na

Tydzień Bibliotek 5-11 maj 2008r.
pod hasÅ‚em ,,Biblioteka miejscem spotkaÅ„”

1.      Kiermasz książek za 1 zÅ‚. PoniedziaÅ‚ek-piÄ…tek w godz. 11.00-17.00
2.      Wystawa fotograficzna pt.: ,, Biblioteka miejscem spotkaÅ„” od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku w godz. 11.00-18.00
3.    Bal z okazji rocznicy nadania im. "Kubusia Puchatka" OdziaÅ‚owi dzieciÄ™cemu (czwartek 1630-1800 w Odziale dla dzieci).
4.      Lekcje biblioteczne.

Propozycje zajęć w czytelni internetowej do wyboru dla nauczycieli:
1.      Zapoznanie uczniów ze zbiorami multimedialnymi naszej biblioteki (encyklopedie, sÅ‚owniki, testy gimnazjalne) na noÅ›nikach CD.
2.      Wyszukiwanie w internecie wzorów Cv, na podstawie, których uczniowie bÄ™dÄ… mieli możliwość napisania swojego życiorysu          z możliwoÅ›ciÄ… wydruku.
3.      Zapoznanie uczniów z katalogami on-line różnych bibliotek  w Polsce.

ZajÄ™cia w czytelni internetowej przewidywane sÄ… w dniach od 5 do 9 maja     w godz. 800 – 1500. Chęć uczestnictwa w zajÄ™ciach prosimy zgÅ‚aszać p. Annie DoliÅ„czyk pod numerem telefonu (095)-760-26-85.