Drukuj Fundacja Serce na dłoni...

W imieniu Fundacji Serce na dÅ‚oni pragniemy zaprosić wszystkich mieszkaÅ„ców do udziaÅ‚u w akcji „Pomoc dla Maćka i Filipka z DÄ™bna”.
FinaÅ‚owe spotkanie z uczestnikami , tj. przedszkolakami z miasta i gminy DÄ™bno oraz braćmi Wocal, dla których organizujemy pomoc odbÄ™dzie siÄ™ 16.10.2013 r. w Sali widowiskowej DÄ™bnowskiego OÅ›rodka Kultury przy ul. DaszyÅ„skiego 20 o godz.17:00.
Podczas imprezy można wspomóc akcjÄ™ poprzez zakup kalendarza na rok 2014 w cenie 30 zÅ‚ lub doÅ‚ożyć swój datek w dowolnej iloÅ›ci.

Celem akcji jest zebranie Å›rodków na rehabilitacjÄ™ i leczenie chÅ‚opców. Dzieci cierpiÄ… na niezdiagnozowanÄ… chorobÄ™ – ogólnie Mózgowe Porażenie DzieciÄ™ce, która uniemożliwia im samodzielne poruszanie siÄ™ oraz ma wpÅ‚yw na to, że nie mówiÄ….
W walce z M.P.D. pomocne są wyjazdowe turnusy rehabilitacyjne. Jest to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Sprzęt i środki pomocnicze używane w domu to też duży koszt.
DziÄ™ki hojnoÅ›ci mieszkaÅ„ców naszego miasta oraz zaangażowaniu i dobrej woli osób zaproszonych do wziÄ™cia udziaÅ‚u w sesji fotograficznej rozprowadziliÅ›my kalendarze na rok 2013.
Zebrana kwota 7 635,53 zÅ‚ umożliwiÅ‚a rodzinie wyjazd na turnus rehabilitacyjny oraz budowÄ™ podjazdu do domu.

Jest to drugi, a zarazem ostatni rok, kiedy pomagamy rodzinie Wocal. Chcemy bowiem udzielać wsparcia różnym osobom potrzebujÄ…cym z terenu miasta i gminy DÄ™bno.
ZaÅ‚ożenie tegorocznej akcji: zebranie funduszy na basen kÄ…pielowy do pielÄ™gnacji chÅ‚opców oraz wymiana wózków, ze wzglÄ™du na ich zużycie oraz niedostosowanie do wielkoÅ›ci dzieci.
Osoby zainteresowane dokonywaniem wpÅ‚at na subkonto chÅ‚opców:
GBS O/Gorzów Wlkp. 12 8363 0004 0000 1209 2000 0001,
odliczenie podatku 1% przy rozliczeniu podatkowym:
 KRS 00 00 12 83 z dopiskiem: WOCAL.