• Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dębno
    im. Antoniego Dobrowolskiego
  • Biuletyn Informacji Publicznej
Drukuj WSPÓLNIE O MIŁOŚCI I ZAKOCHANIU - 01 luty 2017

Szkoła Podstawowa 1 i Szkoła Podstawowa 3

WSPÓLNIE O MIŁOŚCI I ZAKOCHANIU

 

Bo na cóż życie bez miłości?” – to tytuł wieczornych rozmów o miłości i zakochaniu, które prowadzili 1 lutego br. w Bibliotece Publicznej MiG w Dębnie uczniowie i nauczyciele ze Szkół Podstawowych nr 1 i 3 w Dębnie. Było refleksyjnie, muzycznie, nastrojowo, ale też zabawnie i humorystycznie, bo przecież miłość różne ma odcienie i oblicza.

Oprawę muzyczną zapewnił fantastyczny i utalentowany duet: Małgorzata oraz Amadeusz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Część refleksyjną (poetycko-muzyczną) przedstawili uczniowie SP 3 w Dębnie w zespole: Alicja Ferkaluk, Hanna Kiełbasa, Julia Downar, Katarzyna Bocian, Iga Czerniecka, Wiktoria Gruchot, Wiktoria Rębiasz, Julia Domagała, Zuzanna Warunek, Oskar Dziubek, Mirella Pietryga, Hanna Kiełbasa, Katarzyna Bocian oraz Klaudia Brodzińska-Sośnicka. Doboru tekstów i przygotowania dokonała Joanna Białek przy współpracy z Katarzyną Sawicką.

 

Miłość i zakochanie w ujęciu humorystycznym zaprezentowali uczniowie SP 1 w Dębnie w obsadzie: Antonina Kazimierczuk, Klaudia Tess, Martyna Zadrozińska, Maja Getman, Oliwia Janczyszyn, Hanna Demiańczuk, Aleksandra Czarnak, Sandra Kolanek, Hanna Wilczyńska, Iga Wojtala, Oliwia Pławucka, Zuzanna Myszczyszyn, Martyna Woltman, Wiktor Getman i Jakub Trybel. Scenariusz i reżyseria – Grzegorz Kulbicki – opiekun szkolnej grupy teatralnej.

Joanna Białek SP3

Grzegorz Kulbicki SP1