Drukuj Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Dębnie

Biblioteka Publiczna MiG w DÄ™bnie 16 marca br. byÅ‚a organizatorem wideokonferencji z udziaÅ‚em Rzecznika Praw Obywatelskich – Adamem Bodnarem, w której uczestniczyli mieszkaÅ„cy DÄ™bna. ByÅ‚a to pierwsza taka konferencja w Polsce. Inicjatorem spotkania byÅ‚a Aleksandra Trusewicz mieszkanka DÄ™bna zaangażowana w sprawy spoÅ‚ecznoÅ›ci lokalnej. Na spotkaniu obecny byÅ‚ mecenas Zbigniew Åšpiewak z biura RPO. W trakcie konferencji uczestnicy mogli dowiedzieć siÄ™ o m.in. roli urzÄ™du Rzecznika Praw Obywatelskich oraz porozmawiać o konkretnych problemach, na które odpowiadaÅ‚ sam Adam Bodnar. Jakie tematy byÅ‚y podejmowane podczas konferencji przez skype można przeczytać na stronie RPO  pod linkiem: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/mowi-debno-spotkanie-RPO-z-mieszkaÅ„cami-miasta-przez-Skype.

Karolina Sielicka