Drukuj Spotkania i warsztaty z podopiecznymi DPS Kamień.

Celem tych cyklicznych spotkaÅ„ jest aktywizacja osób z niepeÅ‚nosprawnoÅ›ciami i propagowanie czytelnictwa, przybliżenie sylwetek pisarzy oraz poszerzanie horyzontów literackich. Czas spÄ™dzamy na wspólnym czytaniu i rozmowach o lekturze, poznawaniu nowych autorów i gatunków literackich w przytulnej bibliotecznej atmosferze. Spotkania te sÄ… najlepszym sposobem do wymiany poglÄ…dów i uczuć.

4 lutego br. odbyÅ‚o siÄ™ w bibliotece kolejne spotkanie z podopiecznymi Domu Pomocy SpoÅ‚ecznej z Kamienia Wielkiego. Czytana książka w tym dniu pt. „ Dwie miÅ‚oÅ›ci”, Marii Nurowskiej jest opowieÅ›ciÄ… o wielkiej sile oraz niezachwianej wierze w drugiego czÅ‚owieka. Akcja tej książki trzyma wciąż w napiÄ™ciu.