Drukuj Spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dębna

W bibliotece dnia 11 lutego odbyÅ‚o siÄ™ kolejne spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii ZajÄ™ciowej z DÄ™bna. Celem spotkania 12 osobowej grupy byÅ‚o sÅ‚uchanie czytanej książki przez bibliotekarkÄ™. W tym dniu rozpoczÄ™liÅ›my czytanie książkÄ™ pt. „Trucicielka” Erica Emmanuela Schmitta. Jest to zbiór czterech wyjÄ…tkowych opowiadaÅ„. Dzisiejsze opowiadanie pt. „Powrót” przedstawiaÅ‚o nam marynarza, któremu tragiczna wiadomość uÅ›wiadomiÅ‚a, że straconych lat nie da siÄ™ odrobić. Autor w swoich opowiadaniach odsÅ‚ania mechanizm obsesji – pokazuje, jak Å‚atwo jedna myÅ›l może zatruć życie czÅ‚owieka. Opowiadanie podobaÅ‚o siÄ™ sÅ‚uchaczom, które bÄ™dziemy kontynuować przy kolejnym spotkaniu.