Drukuj DWA ÅšWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie III

DWA ÅšWIATY - OD JUNIORA DO SENIORA spotkanie III

Trzecie spotkanie w zwiÄ…zku z projektem "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM" którego nasza biblioteka jest laureatem! Spotkanie to przebiegaÅ‚o pod hasÅ‚em KÄ„CIK KULINARNY. RozmawialiÅ›my o tym w co dla naszych dziadków/rodziców byÅ‚o przysmakiem, jakie byÅ‚y ulubione sÅ‚odycze i jak byÅ‚o z ich dostÄ™pnoÅ›ciÄ… w sklepach. NastÄ™pnie porównywaliÅ›my to z aktualnÄ… sytuacjÄ… i rozmachem na póÅ‚kach sklepowych. Rozmowy te wywoÅ‚ywaÅ‚y burzliwÄ… i peÅ‚nÄ… Å›miechu i zabawy dyskusjÄ™. NastÄ™pnie przeszliÅ›my do części kulinarnej podczas której wszyscy ochoczo zabrali siÄ™ za robienie wymyÅ›lnych kanapek, tostów, przepysznych koktajli i kolorowych saÅ‚atek owocowych. "TU MIESZKAM TU ZMIENIAM". A co zmieniamy? Zmieniamy spojrzenie najmÅ‚odszych ma Å›wiat, w którym żyjÄ…, odkrywamy czym różni siÄ™ ich dzieciÅ„stwo od dzieciÅ„stwa ich rodziców/dziadków. Celem naszego projektu "Dwa Å›wiaty?" - od juniora do seniora jest integracja miÄ™dzypokoleniowa, wymiana wiedzy, doÅ›wiadczeÅ„, poglÄ…dów i pasji. Projekt jest dofinansowany przez Fundacja Santander Bank Polska.

>>Zapraszamy do Galerii Zdjęć<<