Drukuj Konkurs - "Dębno okiem obiektywu" - zakończenie

„DÄ™bno okiem obiektywu”

W dniu 14 października 2011 r. w siedzibie Biblioteki Publicznej odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste rozstrzygniÄ™cie konkursu, skierowanego do mÅ‚odych fotografików pt. „DÄ™bno okiem obiektywu”. Zaproszenie na finaÅ‚ konkursu, przyjÄ…Å‚ m.in. JarosÅ‚aw Ostry Kierownik WydziaÅ‚u OÅ›wiaty, Kultury i Sportu w DÄ™bnie, sponsorzy oraz uczestnicy w towarzystwie bliskich osób im towarzyszÄ…cych. Z nadesÅ‚anych 25 fotografii, przedstawionych przez 12 uczestników, wyÅ‚oniono nastÄ™pujÄ…ce prace zwyciÄ™skie:

Miejsce IMateusz Obielak, uczeÅ„ Gimnazjum Publicznego w DÄ™bnie za pracÄ™ pt. „Stary dÄ…b”, który
w nagrodę otrzymał aparat fotograficzny marki SONY, ufundowany przez bibliotekę.

Miejsce IIMilena Palkaj, uczennica ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnych nr 1 w DÄ™bnie, za pracÄ™ pt. „Tajemniczy most”, która za swojÄ… pracÄ™ wygraÅ‚a profesjonalnÄ… sesjÄ™ fotograficznÄ…, ufundowanÄ… przez FotoStudio MG Surlas.(StylizacjÄ™ fryzury do sesji ufundowaÅ‚ salon fryzjerski „U Wojtka”– Wojciech Sufisz).

Miejsce III-Zuzanna Walencik, uczennica I Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…cego w Szczecinie, za pracÄ™ pt. „DÄ™bno
w moich oczach…”
, zdobywajÄ…c tym samym MP4 Creative, ufundowanÄ… przez bibliotekÄ™.

Wyróżnienia nagrodzone pozycjami książkowymi
o fotografii, zdobyli:

• Oliwia Dec, uczennica Gimnazjum Publicznego
    w DÄ™bnie, za pracÄ™ pt. „Pomost nad jeziorem Lipowo.

• Alicja Czuchrowska, uczennica ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnych nr 1 w DÄ™bnie, za pracÄ™ pt. „Spacer”.

• Wiktoria JeliÅ„ska, uczennica SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3 w DÄ™bnie, za pracÄ™ pt. „Ucieczka”.

Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe i podobnie jak wszyscy, pamiątkowe dyplomy.

Aby zobaczyć pozostaÅ‚e prace proszÄ™ kliknąć -  tutaj

Zapraszamy do galeri zdjęć z przebiegu uroczystość - tutaj