Drukuj Autor powieści ,,z dreszczykiem" w dębnowskiej bibliotece

Autor powieÅ›ci ,,z dreszczykiem” Mariusz Czubaj w dÄ™bnowskiej bibliotece

6 czerwca br.  w dÄ™bnowskiej książnicy pisarz powieÅ›ci kryminalnych Mariusz Czubaj promowaÅ‚ swojÄ… twórczość zyskujÄ…c zainteresowanie czytelników i ich chęć do czytania. Autor na co dzieÅ„ jest profesorem antropologii kultury w Szkole Wyższej Psychologii SpoÅ‚ecznej w Warszawie, prowadzi także badania dotyczÄ…ce antropologii sportu. Razem z wrocÅ‚awianinem Markiem Krajewskim napisaÅ‚ książki Aleja Samobójców i Róże Cmentarne. Oprócz tego jest autorem książek: „21:37”, „KoÅ‚ysanka dla mordercy”, „Zanim znowu zabijÄ™”.

Mariusz Czubaj podczas spotkania mówiÅ‚ nie tylko o kulisach powstawania kolejnych powieÅ›ci ale także o swoich zainteresowaniach i pasjach m in. o karate tradycyjnym. ZdradziÅ‚ czytelnikom także swoje plany literackie na przyszÅ‚ość.

Karolina Sielicka

Galeria zdjęć - klik